E4809-770-137-A by Okuma
Rated 4.3 stars (4 reviews)
Get a Quote for  E4809-770-137-A
Request a quote or call us now at 1-919-443-0207 !
In-Stock, Ships 3-5 Days
Warranty
Series E4809 CNC Boards by Okuma
Technical Specifications
Dimensions
77 mm x 137 mm
Efficiency
0.85
Frequency
50Hz
Mass
0.45 Kg
Phase
Three
Power
100 W
Transistors
MOSFETs and BJTs
Voltage
220V