E4809-024-025-A by Okuma
Rated 4.5 stars (25 reviews)
Get a Quote for  E4809-024-025-A
Request a quote or call us now at 1-919-443-0207 !
Available, Ships in 1-2 weeks
Warranty
Series E4809 CNC Boards by Okuma
Technical Specifications
CE marked
Yes
Current
10 A to 30A
Dimensions
100x50x25 mm
Input Voltage
24V DC
Maximum Current
5A
Operating Temperature
-20°C to 70°C