CX1100-0001 by Beckhoff
Rated 4.5 stars (21 reviews)
Get a Quote for  CX1100-0001
Request a quote or call us now at 1-919-443-0207 !
In-Stock, Ships 3-5 Days
Technical Specifications
Diagnostics Led
1 x PWR
Dimensions (w X H X D)
45 mm x 100 mm x 91 mm
Display
FSTN display, 2 lines x 16 characters, illuminated
Max. Power Consumption
2.5 W